O Firmie

Misją naszej firmy jest ciągłe doskonalenie poziomu profesjonalnej obsługi każdego klienta w zakresie doboru i sprzedaży szerokiej gamy sprzętu informatycznego i oprogramowania użytkowego.
Od ponad 20 lat staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów zarówno pod kątem bogatej oferty asortymentu jak i jakości oferowanych produktów w połączeniu z przystępnymi i konkurencyjnymi cenami.
Nasza oferta obejmuje zarówno szeroko pojęty sprzęt informatyczny, sieciowy, biurowy, drukarki fiskalne Novitus, oprogramowanie użytkowe, materiały eksploatacyjne i informatyczne oraz pełen pakiet sprzętu i oprogramowania komputerowego dla osób z różnymi stopniami niepełnosprawności.
Posiadamy własny serwis świadczący liczny pakiet specjalistycznych usług m.in. w zakresie naprawy i modernizacji sprzętu, instalacji oprogramowania, aktualizacji map w nawigacjach, odzyskiwania utraconych danych, konfiguracji seci LAN i Wi-Fi oraz wiele innych.
Dynamiczny rozwój rynku komputerowego jest dla nas motywacją do ciągłego wzbogacania naszego asortymentu o nowe produkty oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, aby w ten sposób sprostać oczekiwaniom i wymogom naszych klientów.
Na życzenie klienta oferujemy wynajem sprzętu komputerowego w różnorodnych konfiguracjach i zestawach oraz wyposażenie. Takie rozwiązanie jest idealnym, wygodnym i prostym sposobem na zapewnienie stanowisk pracy niezbędnych w trakcie np. organizowanych szkoleń lub konferencji.
W sposób kompleksowy obsługujemy zarówno firmy, instytucje Państwowe jak i osoby prywatne. Na życzenie klienta dostarczamy zamówiony towar pod wskazany adres. Zakupy w Silver Computer to miła i fachowa obsługa, atrakcyjne rabaty oraz najlepsze oferty sprzętowe.
Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Nowym Sączu.