KOMPUTERY

Witamy na stronie internetowej firmy Silver Computer. Zapraszamy do naszego Salonu Komputerowego w Nowym Sączu. Pomożemy Państwu wybrać sprzęt komputerowy optymalny do potrzeb i umiejętności.

image01

SERWIS

Nasza firma zajmuje się naprawą oraz wymianą podzepołów w laptopach. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do wymiany układów BGA i SMD. Naprawiamy notebooki wszystkich znanych firm.

...więcej
image01

PARKING

Miałeś problem z parkowaniem? Już możesz przyjechać na zakupy! Dysponujemy miejscami parkingowymi wyłącznie dla klientów sklepu Silver! Przyjedż, zaparkuj, kupuj wygodniej niż zwykle!

image01

KATALOG

Katalog produktów dostępnych na zamówienie. Sprzęt AGD, produkty dla domu i do ogrodu, narzędzia a nawet zabawki. Zanim wybierzesz się do hipermarketu zajrzyj do naszego katalogu.

...więcej
image01

PROMOCJE

Polecamy produkty w promocji. Komputery, notebooki i podzepoły w obniżonych, promocyjnych cenach, a wszystko to, po to, aby każdy klient wyszedł z naszego sklepu zadowolony.

...więcej
image01
brother brother lg hp hp

o firmie

Misją naszej firmy jest ciągłe doskonalenie poziomu profesjonalnej obsługi każdego klienta w zakresie doboru i sprzedaży szerokiej gamy sprzętu informatycznego i oprogramowania użytkowego.

Od ponad 20 lat staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów zarówno pod kątem bogatej oferty asortymentu jak i jakości oferowanych produktów w połączeniu z przystępnymi i konkurencyjnymi cenami.

Nasza oferta obejmuje zarówno szeroko pojęty sprzęt informatyczny, sieciowy, biurowy, drukarki fiskalne Novitus, oprogramowanie użytkowe, materiały eksploatacyjne i informatyczne oraz pełen pakiet sprzętu i oprogramowania komputerowego dla osób z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Posiadamy własny serwis świadczący liczny pakiet specjalistycznych usług m.in. w zakresie naprawy i modernizacji sprzętu, instalacji oprogramowania, aktualizacji map w nawigacjach, odzyskiwania utraconych danych, konfiguracji seci LAN i Wi-Fi oraz wiele innych.

Dynamiczny rozwój rynku komputerowego jest dla nas motywacją do ciągłego wzbogacania naszego asortymentu o nowe produkty oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, aby w ten sposób sprostać oczekiwaniom i wymogom naszych klientów.

Na życzenie klienta oferujemy wynajem sprzętu komputerowego w różnorodnych konfiguracjach i zestawach oraz wyposażenie. Takie rozwiązanie jest idealnym, wygodnym i prostym sposobem na zapewnienie stanowisk pracy niezbędnych w trakcie np. organizowanych szkoleń lub konferencji.

W sposób kompleksowy obsługujemy zarówno firmy, instytucje Państwowe jak i osoby prywatne. Na życzenie klienta dostarczamy zamówiony towar pod wskazany adres. Zakupy w Silver Computer (logo) to miła i fachowa obsługa, atrakcyjne rabaty oraz najlepsze oferty sprzętowe.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Nowym Sączu i Limanowej.

.

Copyright @ Silvercomputer Studio
RODO